چاپ دیجیتال:

  یکی از بهترین روش های تبدیل عکس ها و تصاویر دیجیتال به محصولات چاپی است. چاپ دیجیتال بصورت ورقی برروی انواع کاغذ های تحریر، گلاسه ، کتان ، پشت چسب دار براق یا مات ، شیشه ای و تلق ترانسپارنت در گرماژهای ۰۶ گرم تا ۰۶۶ گرم و در ابعاد A5 تا A3 امکانپذیر میباشد. چاپ دیجیتال با بقیه روش های چاپ همانند چاپ افست متفاوت است. برخی از این تفاوت ها عبارتند از:

  • در چاپ دیجیتال می توان در هر دور چاپ تصویر متفاوتی چاپ کرد زیرا در این روش از پلیت استفاده نمی شود.

  • در این روش میزان مواد باطله شامل مواد شیمیایی چاپ و کاغذ کم می باشد چون نیازی به رسیدن به رنگ و یا تنظیمات در زمان چاپ وجود ندارد.

  • به دلیل حذف مراحل پیش از چاپ شامل لیتوگرافی، فرآیند چاپ دیجیتال بسیار کوتاه است .

  • در چاپ دیجیتال هزینه چاپ به تعداد نسخه های چاپی ارتباطی ندارد.


  چاپ شخصی شده:

  در چاپ دیجیتال با توجه به وجود امکان چاپ در تیراژ محدود شما می توانید هر نسخه از محصول چاپی خود را متفاوت با نسخه قبلی چاپ کنید. به عنوان مثال شما می توانید کارت تبریک های شخصی شده با تصاویر مختلف و یا کارت ویزیت با طرح های مختلف را در هر دور چاپ کنید و می توانید در هر نسخه چاپی خود اطلاعات متفاوتی را داشته باشید ، این اطلاعات می تواند شماره سریال و یا نام گیرنده و یا تصویر هر فرد باشد.


  چاپ در تیراژ محدود:

  در چاپ دیجیتال به دلیل حذف پلیت و چاپ مستقیم از کامپیوتر روی کاغذ و امکان کالیبرآسیون دستگاه امکان چاپ در تیراژ محدود حتی یک نسخه با هزینه پایین وجود دارد به همین دلیل این روش چاپ دیجیتال برای مصارفی مثل تهیه نمونه و یا چاپ محصولات کم تعداد کاربرد زیادی دارد.


  کانون تبلیغات تلاش مجهز به دودستگاه چاپ دیجیتال کونیکا مینولتا C450 می باشد که آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

  کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به کانون تبلیغاتی تلاش می باشد