چاپ عکس مورد نظر شما برروی تی شرت آستین بلند و آستین کوتاه

   کانون تبلیغات تلاش آمادگی خود را در زمینه چاپ عکس روی انواع تی شرت با کیفیت بالا و قیمت مناسب اعلام میکند.سفارشات به صورت تکی نیز پذیرفته می شود. سیستم چاپ ما به نحوی است که هیچگونه محدودیت رنگی وجود ندارد و طرح مورد نظر شما در تمامی نقاط تی شرت قابل چاپ است.

    جنس تی شرت ها:

    جنس پارچه تی شرت های خام بسیار مرغوب می باشد.جنس تی شرت ها از نوع ۷۰ درصد نخ پنبه و ۳۰ درصد پلی استر می باشد و تی شرت های سفید حالت کشی دارد. سعی بر این شده است از بهترین تی شرت های خام موجود در بازار استفاده شود تا رضایت مشتریان جلب شود.در حال حاضر تی شرت های آستین بلند و آستین کوتاه در تمامی ابعاد موجود می باشد.


    کیفیت چاپ:

    کیفیت چاپ عکس دلخواه شما روی تی شرت سفید با تی شرت های رنگ دیگر متفاوت می باشد.عملیات چاپ روی تی شرت سفید به گونه ای است که طرح مورد نظر به درون تارو پود پارچه نفوذ می کند و دوام و ماندگاری بسیار بالایی خواهد داشت و با شستشو به هیچ عنوان افت رنگ و افت کیفیت پیدا نمی کند و تا زمانی که تی شرت وجود دارد چاپ آن پاک نخواهد شد.

    اما در مورد تی شرت های رنگ مشکی و سایر رنگ ها، عملیات چاپ به صورت برچسبی صورت می پذیرد. منظور از برچسبی بودن چاپ این است که کیفیت چاپ فوق العاده بالا می باشد و با دست کشیدن برروی منطقه چاپ شده برآمدگی نه چندان محسوسی را احساس خواهید کرد. به همین خاطر قیمت چاپ روی تی شرت های سیاه و رنگ های دیگر (به جز رنگ سفید) مقداری بیشتر است.


    محل های قابل چاپ:

    هیچ گونه محدودیتی برای چاپ روی محل های مختلف تی شرت وجود ندارد یعنی اینکه می توان طرح مورد نظر شما را روی تی شرت، پشت تی شرت، بالا ، پایین، سمت چپ، سمت راست، پشت یقه، روی آستین و … چاپ کرد.


    رنگ تی شرت ها:

    علاوه بر دو رنگ پرطرفدار سفید و مشکی رنگ های دیگر نیز موجود می باشد ولی سفارش تی شرت های رنگی در تعداد بالای ۲۰ عدد انجام می پذیرد.


    ابعاد تی شرت ها:

    تی شرت های خام آماده چاپ در تمامی ابعاد (S,M,L,XL,2XL) موجود می باشد. همچنین تی شرت های بچه گانه در ۳ سایز موجود است. همچنین به دلیل تقاضاي مشتریان گرامي عكس مورد نظر شما برروي شال نیز چاپ مي شود.

     کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به کانون تبلیغاتی تلاش می باشد