چاپ ساک دستی تبلیغاتی

  امروزه یکی از مناسب ترین هدیه های تبلیغاتی ، ساک های دستی است که همواره مصرف بسیاری دارد و میتوان در کلیه نمایشگاه های بین المللی ، فروشگاه های عرضه محصولات گوناگون و … جهت برند سازی و تبلیغات مناسب استفاده نمود.


  ساک دستی گلاسه:

  پر مصرف ترین نوع ساک دستی با توجه به هزینه تمام شده مناسب و تنوع رنگ بسیار بالا ، طرح و سایز دلخواه مشتری و قابلت انجام عملیات روکش از جمله سلفون مات ، براق ، یوی موضعی و سایر افکت های مکمل دراین ساک دستی امکانات بی پایان را جهت اجرای ایده های ناب شما مشتریان عزیز، محیا می نماید.


  ساک دستی کرافت:

  از این نوع ساک دستی با توجه به هزینه کمتر قالبا جهت کارهای پر تیراژ استفاده می گردد (حداقل 0555 عدد). چاپ بر روی کاغذ کرافت به دلیل رنگ خاص زمینه و جنس آن نیازمند دقت بیشتری است و لازم است در زمان طراحی این موضوع رعایت گردد. برای ساک دستی از جنس کرافت مناسب تر است که از رنگهای ساختگی و محدود استفاده گردد. ضمنا امکان چاپ سفید نیز بر روی کاغذ کرافت ،طرح های بدیع و زیبایی را بوجود می آورد.


  ساک دستی فانتزی:

  ساک دستی تولید شده از کاغذ فانتزی یکی از زیباترین انواع ساک دستی می باشد. در این نوع از انواع کاغذهای فانتزی از پیش آماده شده گالینگور و یا حتی کاغذ دیواری امکان استفاده وجود دارد. در این روش عموما از چاپ افست استفاده نمی گردد و در بیشتر موارد از عملیات تکمیلی از قبیل طلاکوب ، چاپ سیلک و یا یووی موضعی استفاده می گردد. به علت بالا بودن قیمت تمام شده کاغذ مورد مصرف عموما قیمت نهایی اینگونه ساک دستی بالاتر از انواع دیگر است. در این نوع ساک دستی استفاده از بندهای فانتزی توصیه می گردد.

  انواع عملیات تکمیلی که ظرافت و زیبایی خاصی به یک ساک دستی می بخشد شامل انواع یووی موضعی(براق،افکت،امباس،اکلیلی و …)، طلاکوب، برجسته سازی و انواع قالبهای خاص می باشد. انتخاب بند مناسب یکی از پر اهمیت ترین بخش تولید یک ساک دستی است . انواع بند با انواع دوخت و بافت و در اندازه ها و رنگهای متنوع ، گزینه های متفاوتی است که برای سلیقه های مختلف وجود دارد.

  کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به کانون تبلیغاتی تلاش می باشد