:وب سایت چیست     

  یک وب سایت مجموعه ای از صفحات وب است که بر روی یک سرور (میزبان سایت) قرار می گیرد و افراد در سرتاسر دنیا می توانند بدون محدودیت زمانی و مکانی به اطلاعات موجود در این صفحات که ممکن است شامل متن، تصویر ، فیلم ، صوت و … باشد دسترسی داشته باشند.    


  :چرا به وب سایت نیاز داریم       

  امروزه با رشد دسترسی عموم مردم به اینترنت، داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری به یک ضرورت تبدیل شده است زیرا وب سایت می تواند به عنوان یک ویترین مجازی از محصولات و خدمات شما عمل کند که 24  ساعته در دسترس است.


   :ویژگیهای داشتن وب سایت چیست     

   ●صرفه جویی در زمان و هزینه: استخدام یک اپراتور بیست و چهار ساعته که پاسخگوی سئوالات مشتریان باشد بسیار پرهزینه و گاهی غیرممکن است اما یک وب سایت به راحتی به این نیاز پاسخ می دهد.

   ●جذب مشتریان جدید: سایت شما در سرتاسر ایران و جهان قابل مشاهده است و بالطبع می توانید به راحتی کارتان را جهانی کنید.

   ●تبلیغ آسان و کم هزینه: تبلیغات در اینترنت بسیار کم هزینه تر از دیگر روشهای تبلیغاتی است.

   ●افزایش اعتبار کسب و کار شما: داشتن یک وب سایت کامل و جامع به میزان بسیار زیادی به کسب و کار شما اعتبار بخشیده و وجهه مثبتی از شما بر جای می گذارد.

   کاتالوگ آنلاین: یک وب سایت می تواند به عنوان کاتالوگ آنلاین محصولات و خدمات شما عمل کند با این ویژگی که بر خلاف کاتالوگ های سنتی محدودیتی از نظر قرار دادن صوت ، فیلم و … نخواهید داشت.


     برای داشتن یک وب سایت چه اقداماتی لازم است:

  اولین قدم انتخاب و ثبت اسم(دامنه) برای سایت شماست. سپس نیاز به فضا یا هاست دارید تا صفحات طراحی شده وب سایت را در آنجا بارگزاری کنید. با اتصال دامنه ثبت شده به هاست و انجام تنظیمات مربوطه ، سایت شما قابل دسترس خواهد بود. در صورت تمایل مشتری، گروه تبلیغاتی تلاش ( با همکاری شرکت گویا گستران وب ) کلیه مراحل ثبت دامنه و اجاره فضا روی سرورهای ایران و انگلیس را انجام خواهد داد.


  مراحل طراحی سایت توسط گروه تبلیغاتی تلاش با همکاری شرکت گویا گستران وب  :

  بررسی نیاز مشتری و برآورد هزینه ها (رایگان(

  دریافت اطلاعات و منابعی که قرار است در سایت مورد استفاده قرار گیرد از کارفرما

  طراحی پوسته اصلی و نمای گرافیکی سایت

  برنامه نویسی وب سایت

  وارد کردن اطلاعات اولیه

  تست و ایرادیابی سایت طراحی شده

  آپلود سایت بر روی سرور

  ارائه آموزشهای لازم به سفارش دهنده سایت

  تحویل نهایی


  مدت زمان طراحی و تحویل یک وب سایت:

  مدت زمان اجرای یک پروژه به حجم کار بستگی دارد و از یک هفته تا دو ماه متغیر است. این زمان پس از بررسی نیاز مشتری و قبل از عقد قرارداد به اطلاع کارفرما خواهد رسید.

  کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به کانون تبلیغاتی تلاش می باشد