کاربرد لیزر در چوپ

  دقت و ظرافت دستگاه های لیزر به حدی است که می تواند تصویر موجود در یک فایل کامپیوتری را بر روی یک سطح چوبی با کیفیت بالا حکاکی کند. این ویژگی باعث شده است که از این دستگاه ها برای تهیه عکس های یادگاری و هدیه های سفارشی برای مناسبت های خاص استفاده شود.این دستگاه ها کاربردهای متنوعی در صنعت چوب دارند که فهرست کردن تمام این کاربردها مقدور نیست، زیرا افراد خلاق می توانند موارد دیگری را نیز به این فهرست اضافه کنند.


  موارد کاربرد

  – ساخت و حکاکی محصولات تزئینی چوبی

  با لیزر می توان مجموعه بسیار متنوعی از کالاهای تزئیناتی یا سوغاتی را تهیه کرد. برخی از آن ها را میتوان مانند انواع آباژور ، ساعت ، لوستر و جا شمعی ، جعبه های فانتزی ، مجسمه های چوبی و هر آنچه را که به سفارش مشتری باشد و یا یک شخص خلاق بخواهد را ساخت و تولید کرد.

  – حکاکی و تزئین کابینت های چوبی یا ام دی اف

  با دستگاه های لیزر می توان، انواع طرح های تزئینی را بر روی اجزای کابینت حکاکی نمود. این طرح ها زیبایی کابینت های چوبی یا MDF را بسیار بیشتر می کند.


  – حکاکی قاب عکس ام دی اف یا چوب

  به خاطر قابلیت حکاکی دستگاه های لیزر، می توان با این دستگاه ها به تولید انبوه قاب های گران قیمت چوب یا ام دی اف پرداخت. علاوه بر این، با این دستگاه ها می توان انواع قاب را به سفارش مشتریان حکاکی و آماده نمود.


  – حکاکی آرم سازنده مصنوعات چوبی روی محصول

  تولیدکنندگان مصنوعات چوبی می توانند آرم خود را با لیزر بر روی محصولات چوبی حکاکی کنند. با این روش، آن ها می توانند نام شرکت یا کارگاه خود را به صورت زیبایی تبلیغ کنند.


  – حکاکی درب چوبی تزئینی

  با دستگاه های لیزری می توان طرح های مختلف یا حتی انواع عکس را بر روی چوب حکاکی نمود. با این وصف می توان قاب هایی را که در میانه درب های چوبی تعبیه می شود با طرح های زیبا حکاکی نمود.

  نمونه عکس های مرتبط:

  نمونه ویدیوهای مرتبط:

  کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به کانون تبلیغاتی تلاش می باشد